З полону РФ звільнили 160 українських військових
Між Україною та РФ 26 червня 2026 року відбувся 76 обмін полоненими. З російської неволі повернули 160 українських військових.
Про це повідомили у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.
Повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Сухопутних військ, Сил підтримки, ДШВ, ТрО, Повітряних Сил, Медичних сил, ВМС, а також бійці Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби.
Вони боронили державу на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.
Серед звільнених – 115 оборонців Маріуполя. Також, окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів.
Наймолодшому звільненому українському бійцю виповнилося 26 років, найстаршому – 66.
“Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати, документи, відправляться на реабілітацію для повернення до суспільства після тривалої ізоляції у російському полоні”, – йдеться в повідомленні.
Обмін відбувся за посередництвом Сполучених Штатів Америки та Об’єднаних Арабських Еміратів.
Загалом за період своєї діяльності Координаційний штаб повернув з неволі 9 тисяч 606 військових та цивільних.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026