З російського полону повернувся 27-річний захисник із Дубенщини
Під час чергового обміну полоненими Україна повернула додому 160 військовослужбовців, які перебували в російській неволі ще з 2022 року. Серед звільнених – захисники Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Нацгвардії та прикордонної служби, які воювали на найгарячіших напрямках фронту – від Маріуполя й «Азовсталі» до Донеччини, Луганщини, Харківщини, Запоріжжя, Київщини, Чернігівщини та Сумщини.
Як повідомив очільник Рівненської ОВА Олександр Коваль, серед визволених цього разу – троє жителів Рівненщини. Двоє з них – з Рівненського району, віком 47 і 33 роки, та ще один – 27-річний військовослужбовець із Дубенщини.
У регіоні наголошують: робота з повернення українців із полону триває щоденно, і кожне ім’я у списках – результат системної та наполегливої роботи всіх залучених служб.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026