Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Через спеку на Львівщині оголосили найвищий рівень небезпечності

dyvys.info

Через спеку на Львівщині оголосили найвищий рівень небезпечності

Через спеку на Львівщині оголосили третій, червоний рівень небезпечності.

Про це повідомив Львівський гідрометцентр.

«Очікується подальше підвищення температури повітря: 28–30 червня вдень сильна спека 35–38°, місцями надзвичайна спека до 40° тепла. Такі погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи енергетичних, комунальних підприємств, руху автомобільного та електротранспорту, негативно впливатимуть на життєдіяльність населення», — йдеться у заяві.

Нагадаємо, у четвер, 25 червня у Львові температура повітря піднялася до +30,2°C. Це стало новим рекордом для цього дня за весь період спостережень. У п'ятницю, 26 червня, на Львівщині прогнозують до +32°.

Про те, як пережити спеку без шкоди для здоров’я та які симптоми не варто ігнорувати, читайте у матеріалі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин