Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Увесь тимчасово окупований Севастополь залишився без світла після ударів по головній електропідстанції міста

novynarnia.com

Увесь тимчасово окупований Севастополь залишився без світла після ударів по головній електропідстанції міста

У ніч на 24 червня по головній електропідстанції тимчасово окупованого Севастополя в Криму було завдано три удари, після чого спалахнула масштабна пожежа, і в місті зникло електропостачання.Про це пише Telegram-канал “Кримський вітер”.Після удару над об’єктом здійнявся густий стовп чорного диму. Місто залишилося без електроенергії.Йдеться про підстанцію “Севастополь” класів напруги 330/220/110/35 кВ — ключовий енергетичний вузол, що забезпечує електропостачання всього Севастопольського енергорайону.Окрім Севастополя, цієї ночі вибухи чули також у Бахчисараї, Керчі та в районі гори Ай-Петрі, де розташована радіолокаційна станція радіотехнічного батальйону Повітряно-космічних сил РФ.Крім того, повідомляється про вибухи і пожежу в районі ТЕС у Сімферополі.Читайте також:З’явилися супутникові знімки знищеного залізничного мосту через Північнокримський канал Унікальних переглядів: 0Редактор: Вікторія Оліферук

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин