Увесь тимчасово окупований Севастополь залишився без світла після ударів по головній електропідстанції міста
У ніч на 24 червня по головній електропідстанції тимчасово окупованого Севастополя в Криму було завдано три удари, після чого спалахнула масштабна пожежа, і в місті зникло електропостачання.Про це пише Telegram-канал “Кримський вітер”.Після удару над об’єктом здійнявся густий стовп чорного диму. Місто залишилося без електроенергії.Йдеться про підстанцію “Севастополь” класів напруги 330/220/110/35 кВ — ключовий енергетичний вузол, що забезпечує електропостачання всього Севастопольського енергорайону.Окрім Севастополя, цієї ночі вибухи чули також у Бахчисараї, Керчі та в районі гори Ай-Петрі, де розташована радіолокаційна станція радіотехнічного батальйону Повітряно-космічних сил РФ.Крім того, повідомляється про вибухи і пожежу в районі ТЕС у Сімферополі.Читайте також:З’явилися супутникові знімки знищеного залізничного мосту через Північнокримський канал Унікальних переглядів: 0Редактор: Вікторія Оліферук
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026