Дві смерті на водоймах Львівщини за добу: серед загиблих – неповнолітній
Протягом доби на водоймах Львівської області сталися дві трагічні події. Загинули 14-річний підліток та 32-річний чоловік. За обома фактами правоохоронці відкрили кримінальні провадження та встановлюють усі обставини.
Про це 26 червня повідомив Відділ комунікації поліції Львівської області.
Упродовж 25 червня на водоймах Львівської області загинули двоє людей, серед яких неповнолітній. Перший трагічний випадок стався близько 18:00 на озері «Піщанське» поблизу Новояворівська. Під час купання втопився 14-річний мешканець Новояворівська.
Того ж дня у реанімаційному відділенні лікарні помер 32-річний житель Шептицького району. Чоловіка госпіталізували після утоплення на водоймі в селі Станин Шептицького району, однак врятувати його життя медикам не вдалося.
Особи загиблих встановлені. За обома фактами слідчі територіальних підрозділів поліції відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України з приміткою «нещасний випадок». Наразі тривають досудові розслідування, під час яких правоохоронці з'ясовують усі обставини трагедій.
У поліції вкотре закликають громадян не нехтувати правилами безпеки під час відпочинку біля водойм. Правоохоронці наголошують, що купатися слід лише у спеціально обладнаних місцях, не заходити у воду наодинці, не залишати дітей без нагляду дорослих та не дозволяти їм купатися без супроводу.
Також не рекомендується запливати за буйки, користуватися надувними матрацами за сильного вітру чи течії, вживати алкоголь перед купанням, гратися у небезпечні ігри на воді або стрибати у воду з човнів, містків чи берегів, не призначених для цього.
У разі виникнення надзвичайної ситуації необхідно негайно телефонувати за номером 102.
Правоохоронці закликають мешканців області відповідально ставитися до власної безпеки та безпеки дітей, адже нехтування елементарними правилами поведінки на воді може коштувати життя.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026