Мадяр підтвердив удар по головній електропідстанції Севастополя
У ніч на середу, 24 червня, українські військові уразили головну електропідстанцію Севастополя в окупованому Криму. Про це повідомив командувач Сил безпілотних систем Роберт Бровді (Мадяр).
Йдеться про електропідстанцію (ПС 330/220/110/35кВ «Севастополь»), яка розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС. Її успішно атакували бійці 1 окремого центру Сил безпілотних систем.
«Вночі 24 червня втомилася головна електропідстанція Севастополя. Кіна не буде, а світла, як виявляється, багато не буває», – коротко прокоментував Мадяр.
Сам Генштаб ЗСУ ще не коментував цей удар по рашистах у Севастополі, проте місцева окупаційна влада скаржилась на атаку українських дронів, після якої все місто залишилось без світла.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026