Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Мадяр підтвердив удар по головній електропідстанції Севастополя

portal.lviv.ua

Мадяр підтвердив удар по головній електропідстанції Севастополя

У ніч на середу, 24 червня, українські військові уразили головну електропідстанцію Севастополя в окупованому Криму. Про це повідомив командувач Сил безпілотних систем Роберт Бровді (Мадяр).

Йдеться про електропідстанцію (ПС 330/220/110/35кВ «Севастополь»), яка розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС. Її успішно атакували бійці 1 окремого центру Сил безпілотних систем.

«Вночі 24 червня втомилася головна електропідстанція Севастополя. Кіна не буде, а світла, як виявляється, багато не буває», – коротко прокоментував Мадяр.

Сам Генштаб ЗСУ ще не коментував цей удар по рашистах у Севастополі, проте місцева окупаційна влада скаржилась на атаку українських дронів, після якої все місто залишилось без світла.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
24 червня 2026

Новини на тему

Більше новин