Не забути про кожного: у Рогатині відбувся автопробіг на підтримку полонених і зниклих безвісти воїнів
21 червня у Рогатині відбувся автопробіг на підтримку українських військовослужбовців, які перебувають у полоні або вважаються зниклими безвісти. Про це повідомляє Суспільне.До акції долучилися рідні захисників, ветерани, волонтери, байкери та небайдужі мешканці громади. Колона з понад 30 автомобілів і мотоциклів проїхала центральними вулицями Рогатина та навколишніми селами із державними прапорами та світлинами військових.Організаторка заходу, керівниця благодійного фонду «Фонд Роксолани Сили Армії» Юлія Герич зазначила, що мета акції — нагадати суспільству про українських захисників, які досі перебувають у неволі або мають статус зниклих безвісти.Учасники наголосили, що подібні заходи триватимуть доти, доки всі українські військові не повернуться додому.
- Останні
- Популярні
- Червень, 23
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Новини по днях
24 червня 2026