У МЗС заявили про дипломатичну роботу щодо врегулювання відносин з Польщею
Україна веде безперервну та зважену дипломатичну роботу з польською стороною задля врегулювання нещодавнього загострення у двосторонніх відносинах. Київ виступає за конструктивний діалог і стишення публічних емоцій.
Про це в ефірі телемарафону заявив речник МЗС Георгій Тихий, пише Європейська правда.
Речник наголосив, що Україна виступає за діалог з Польщею та працює над зниженням емоцій та згладжуванням гострих кутів у відносинах.
За словами речника МЗС, паралельно з «яскравими заголовками» та «перекиданнями заявами» з обох боків триває «спокійна дипломатична робота».
За словами Тихого, у цьому конфлікті насамперед йдеться про позицію президента Польщі, яку «не треба ототожнювати її ані з позицією Польщі загалом, ані з позицією польського суспільства».
Він також закликав не забувати, що Україна та Польща є союзниками, який об’єднує спільний ворог – Росія.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
23 червня 2026