Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

У МЗС заявили про дипломатичну роботу щодо врегулювання відносин з Польщею

zakordon.rayon.in.ua

У МЗС заявили про дипломатичну роботу щодо врегулювання відносин з Польщею

Україна веде безперервну та зважену дипломатичну роботу з польською стороною задля врегулювання нещодавнього загострення у двосторонніх відносинах. Київ виступає за конструктивний діалог і стишення публічних емоцій.

Про це в ефірі телемарафону заявив речник МЗС Георгій Тихий, пише Європейська правда.

Речник наголосив, що Україна виступає за діалог з Польщею та працює над зниженням емоцій та згладжуванням гострих кутів у відносинах.

За словами речника МЗС, паралельно з «яскравими заголовками» та «перекиданнями заявами» з обох боків триває «спокійна дипломатична робота».

За словами Тихого, у цьому конфлікті насамперед йдеться про позицію президента Польщі, яку «не треба ототожнювати її ані з позицією Польщі загалом, ані з позицією польського суспільства».

Він також закликав не забувати, що Україна та Польща є союзниками, який об’єднує спільний ворог – Росія.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
23 червня 2026

Новини на тему

Більше новин