Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

На НМТ-2026 ковельські випускники здобули три результати по 400 балів та двадцять – по 200

kowel.rayon.in.ua

На НМТ-2026 ковельські випускники здобули три результати по 400 балів та двадцять – по 200

За підсумками основної сесії Національного мультипредметного тесту 2026 року випускники закладів освіти Ковельської громади продемонстрували високі результати.

Троє учасників отримали максимальні 400 балів із двох предметів, ще 20 випускників склали окремі дисципліни на 200 балів. Про це інформують на сторінці Ковельської міської ради у фейсбук.

Найвищий результат – по 400 балів – здобули:

Найбільшу кількість 200-бальників цього року підготував ліцей імені Олени Пчілки. Максимальні результати тут отримали Володимир Васковець (українська мова), Маргарита Киця (англійська мова), Арсеній Прадійчук (англійська мова), Софія Шевчук-Шлюєва (українська мова) та Владислава Чабан (українська мова).

200 балів також набрали:

У Ковельській міській раді привітали випускників із високими результатами та подякували педагогам і батькам за підтримку та підготовку учнів.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
23 червня 2026

Новини на тему

Більше новин