На НМТ-2026 ковельські випускники здобули три результати по 400 балів та двадцять – по 200
За підсумками основної сесії Національного мультипредметного тесту 2026 року випускники закладів освіти Ковельської громади продемонстрували високі результати.
Троє учасників отримали максимальні 400 балів із двох предметів, ще 20 випускників склали окремі дисципліни на 200 балів. Про це інформують на сторінці Ковельської міської ради у фейсбук.
Найвищий результат – по 400 балів – здобули:
Найбільшу кількість 200-бальників цього року підготував ліцей імені Олени Пчілки. Максимальні результати тут отримали Володимир Васковець (українська мова), Маргарита Киця (англійська мова), Арсеній Прадійчук (англійська мова), Софія Шевчук-Шлюєва (українська мова) та Владислава Чабан (українська мова).
200 балів також набрали:
У Ковельській міській раді привітали випускників із високими результатами та подякували педагогам і батькам за підтримку та підготовку учнів.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
23 червня 2026