На Миколаївщині головлікар підозрюється у розтраті понад 4,6 млн грн під час ремонту лікарні
У Миколаївській області правоохоронці повідомили про підозру головному лікарю районної лікарні у Березнегуватому, яка, зловживаючи службовим становищем, забезпечила незаконне перерахування бюджетних коштів підрядній організації за фактично невиконані будівельні роботи та непоставлені матеріали під час реконструкції поліклініки.
Про це повідомляють поліція та прокуратура Миколаївської області.
За даними слідства, у 2019 році між медустановою та підрядником було укладено договір на реконструкцію. Після отримання авансу підрядник не виконав передбачені роботи та не поставив матеріали. Незважаючи на це, 51-річна керівниця підписала акти виконаних робіт та довідки про вартість, достовірно знаючи, що відомості в них не відповідають дійсності. На підставі цих документів підряднику було незаконно перераховано понад 4,6 млн. грн.
Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання підозрюваної вилучено техніку, банківські картки, блокноти з чорновими записами, квитанції, розпорядження, а також готівку на суму 185,8 тис. грн.
Підозра повідомлена за ч. 5 ст. 191 КК України (розтрата чужого майна в особливо великих розмірах) та ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення). За вчинене їй загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років та конфіскацію майна.
Прокурори подали клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та про усунення підозрюваної з посади.
Окремо наголошується, що щодо підрядника, причетного до заволодіння бюджетними коштами, обвинувальний акт уже направлено до суду. Він ховається за межами України та оголошений у міжнародний розшук.
Досудове розслідування триває, його ведуть слідчі СУ ГУНП у Миколаївській області за процесуального керівництва прокуратури.
Нагадаємо, у Миколаївській дитячій лікарні обшуки: головлікаря та його заступника підозрюють у розтраті грошей
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026