На Полтавщині у водоймах загинули шість людей за п’ять місяців
За п’ять місяців 2026 року на водоймах Полтавської області загинули шість людей. Від початку купального сезону 2022 року на водних об’єктах області загинули 95 людей, серед них — 10 дітей.
Про це повідомила пресслужба Полтавської ОВА 26 червня 2026 року, передає Район.Миргород
За даними рятувальників, упродовж останніх років на Полтавщині спостерігають тенденцію до зменшення кількості загиблих на воді.
Із січня по травень 2026 року на водоймах Полтавщини загинули шість людей. Недавній випадок стався у Краснолуцькфй громаді. Там вода забрала життя 23-річного чоловіка.
Основною причиною нещасних випадків залишається нехтування правилами безпечного перебування біля водойм.
Для підготовки місць масового відпочинку рятувально-водолазні служби області обстежили підводну частину акваторій у 102 місцях відпочинку.
Також комунальна установа «Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради підготувала 57 плавців-рятувальників.
Рятувальники нагадують основні правила безпечного відпочинку на воді. Купатися варто лише у спеціально відведених та обладнаних місцях, не запливати за межі акваторії, позначені буями, і не дозволяти дітям заходити у воду без нагляду дорослих.
Також не можна купатися у стані алкогольного сп’яніння, підпливати до моторних суден, човнів та інших плавзасобів, торкатися незнайомих предметів або ігнорувати сигнал «Повітряна тривога».
У разі виявлення підозрілого предмета необхідно не наближатися до нього, не користуватися поруч мобільним телефоном, попередити людей навколо, відійти на безпечну відстань та повідомити рятувальників за номером 101 або 112, а також поліцію за номером 102.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026