Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Троє випускників із Христинівської громади склали НМТ на 200 балів

provce.ck.ua

Троє випускників із Христинівської громади склали НМТ на 200 балів

Троє випускників закладів освіти Христинівської громади склали національний мультипредметний тест на максимальні 200 балів.

Учениця Христинівського ліцею №1 Олександра Яремчук отримала 200 балів з математики. До тестування її готувала вчителька математики Ольга Падагуц.

Учень опорного закладу освіти «Христинівський ліцей» Ростислав Слюсарський здобув 200 балів з англійської мови. Його наставницею була вчителька англійської мови Галина Сереветня.

Ще один учень ОЗО «Христинівський ліцей» Антон Бевзюк отримав максимальні 200 балів з математики. Підготовкою випускника займалася вчителька математики Людмила Козаренко.

За інформацією Христинівської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин