На Херсонщині викрили два випадки незаконного вилову риби зі збитками понад 30 тисяч гривень
Упродовж 19–25 червня державні інспектори Херсонського рибоохоронного патруля виявили дев'ять порушень природоохоронного законодавства. Зокрема, під час рейдової перевірки на річці Інгулець зафіксували два випадки незаконного вилову риби, внаслідок яких рибному господарству України завдано збитків на понад 30 тисяч гривень.
Про це повідомив Херсонський рибоохоронний патруль.
За даними патруля, місцеві жителі мисиновими сітками з берега виловили п'ять сазанів, чотири головні, одного карася сріблястого та одного молодого судака. Сума збитків, завданих рибному господарству України, становить 30 тисяч 90 гривень.
«На цій же водоймі під час здійснення рибоохоронних заходів виявлено та вилучено три мисинові сітки загальною довжиною 150 метрів, власника яких встановити не вдалося. У сітках перебували сім товстолобів та чотири сазани. Незаконно добуті водні біоресурси повернуто до природного середовища в живому та неушкодженому стані, чим попереджено нанесення збитків рибному господарству України на загальну суму 40 тисяч 290 гривень», — йдеться у повідомленні.
Загалом упродовж тижня рибоохоронці виявили дев'ять порушень природоохоронного законодавства, вилучили дев'ять заборонених знарядь лову загальною довжиною майже 300 метрів та 13 кілограмів водних біоресурсів. Загальна сума завданих рибному господарству України збитків становить 41 тисячу 616 гривень.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026