Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

На Херсонщині викрили два випадки незаконного вилову риби зі збитками понад 30 тисяч гривень

vgoru.org

 На Херсонщині викрили два випадки незаконного вилову риби зі збитками понад 30 тисяч гривень

Упродовж 19–25 червня державні інспектори Херсонського рибоохоронного патруля виявили дев'ять порушень природоохоронного законодавства. Зокрема, під час рейдової перевірки на річці Інгулець зафіксували два випадки незаконного вилову риби, внаслідок яких рибному господарству України завдано збитків на понад 30 тисяч гривень.

Про це повідомив Херсонський рибоохоронний патруль.

За даними патруля, місцеві жителі мисиновими сітками з берега виловили п'ять сазанів, чотири головні, одного карася сріблястого та одного молодого судака. Сума збитків, завданих рибному господарству України, становить 30 тисяч 90 гривень.

«На цій же водоймі під час здійснення рибоохоронних заходів виявлено та вилучено три мисинові сітки загальною довжиною 150 метрів, власника яких встановити не вдалося. У сітках перебували сім товстолобів та чотири сазани. Незаконно добуті водні біоресурси повернуто до природного середовища в живому та неушкодженому стані, чим попереджено нанесення збитків рибному господарству України на загальну суму 40 тисяч 290 гривень», — йдеться у повідомленні.

Загалом упродовж тижня рибоохоронці виявили дев'ять порушень природоохоронного законодавства, вилучили дев'ять заборонених знарядь лову загальною довжиною майже 300 метрів та 13 кілограмів водних біоресурсів. Загальна сума завданих рибному господарству України збитків становить 41 тисячу 616 гривень.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин