Нараховували зайві зарплати: у Рівному поліція викрила схему привласнення грошей медзакладу
Сьогодні, 26 червня, повідомили, що 71-річного ексвисокопосадовця звинувачують у завданні збитків лікарні на загальну суму 12 370 835 гривень.Про це повідомляє Поліція Рівненщини.З 2022 по 2024 роки чоловік за попередньою змовою з головним бухгалтером систематично затверджував штатні розписи із неправдивими даними. У документи вносили завищені розміри посадових окладів для персоналу.Через цю схему 51 працівнику лікарні зайво виплачували заробітну плату, а з бюджету установи безпідставно нараховували та сплачували єдиний соціальний внесок.Досудове розслідування триває.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026