Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Нараховували зайві зарплати: у Рівному поліція викрила схему привласнення грошей медзакладу

polissia.news

Нараховували зайві зарплати: у Рівному поліція викрила схему привласнення грошей медзакладу

Сьогодні, 26 червня, повідомили, що 71-річного ексвисокопосадовця звинувачують у завданні збитків лікарні на загальну суму 12 370 835 гривень.Про це повідомляє Поліція Рівненщини.З 2022 по 2024 роки чоловік за попередньою змовою з головним бухгалтером систематично затверджував штатні розписи із неправдивими даними. У документи вносили завищені розміри посадових окладів для персоналу.Через цю схему 51 працівнику лікарні зайво виплачували заробітну плату, а з бюджету установи безпідставно нараховували та сплачували єдиний соціальний внесок.Досудове розслідування триває.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин