Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Україна провела черговий обмін полоненими: додому повернулись захисники з 2022 року

khersonline.net

Україна провела черговий обмін полоненими: додому повернулись захисники з 2022 року

Ілюстрація: ШІ

Сьогодні, 26 червня, Україна провела черговий етап обміну полоненими з Росією. Про це повідомив президент Володимир Зеленський. За наявними даними, обмін відбувся у форматі 160 на 160.

“Продовжуємо обміни, ще один етап. Сьогодні повертаються воїни Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби”, – написав президент.

За словами Зеленського, більшість звільнених перебували в полоні з 2022 року. Усі вони пройдуть медичне обстеження, отримають необхідне лікування та реабілітацію.

Матеріал оновлюється.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин