Україна провела черговий обмін полоненими: додому повернулись захисники з 2022 року
Ілюстрація: ШІ
Сьогодні, 26 червня, Україна провела черговий етап обміну полоненими з Росією. Про це повідомив президент Володимир Зеленський. За наявними даними, обмін відбувся у форматі 160 на 160.
“Продовжуємо обміни, ще один етап. Сьогодні повертаються воїни Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби”, – написав президент.
За словами Зеленського, більшість звільнених перебували в полоні з 2022 року. Усі вони пройдуть медичне обстеження, отримають необхідне лікування та реабілітацію.
Матеріал оновлюється.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026