В Україну з російського полону повернулися 160 військових, які були у неволі з 2022 року
26 червня Україна та рф провели обмін військовополоненими. До України повернули 160 військових, більшість з яких перебували в полоні з 2022 року. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на дописи Володимира Зеленського та Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.
Серед них – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці, прикордонники та морпіхи.
Звільнені воїни захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Як уточнили у Коордштабі, серед звільнених зокрема 115 оборонців Маріуполя.
Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів. Наймолодшому звільненому Захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.
Раніше ми повідомляли: СБУ “вполювала” два військові судна та ППО у Керчі
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026