Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

В Україну з російського полону повернулися 160 військових, які були у неволі з 2022 року

bessarabiainform.com

В Україну з російського полону повернулися 160 військових, які були у неволі з 2022 року

26 червня Україна та рф провели обмін військовополоненими. До України повернули 160 військових, більшість з яких перебували в полоні з 2022 року. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на дописи Володимира Зеленського та Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Серед них – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці, прикордонники та морпіхи.

Звільнені воїни захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Як уточнили у Коордштабі, серед звільнених зокрема 115 оборонців Маріуполя.

Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів. Наймолодшому звільненому Захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.

Раніше ми повідомляли: СБУ “вполювала” два військові судна та ППО у Керчі

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин