Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

З російської неволі повернулися двоє закарпатських воїнів

zaholovok.com.ua

З російської неволі повернулися двоє закарпатських воїнів

З російського полону до Украхни повернулися двоє закарпатців – бійців загону Державної спеціальної служби транспорту, що базується в Чопі. Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

Нагадаємо, під час обміну військовополоненими у п'ятницю, 26 червня, до України повернулися 160 українських захисників, які перебували у російській неволі з 2022 року Серед них солдати і сержанти, а також 58 офіцерів. Наймолодшому звільненому воїну виповнилося 26 років, а найстаршому – 66. Захисники боронили державу на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин