З російської неволі повернулися двоє закарпатських воїнів
З російського полону до Украхни повернулися двоє закарпатців – бійців загону Державної спеціальної служби транспорту, що базується в Чопі. Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.
Нагадаємо, під час обміну військовополоненими у п'ятницю, 26 червня, до України повернулися 160 українських захисників, які перебували у російській неволі з 2022 року Серед них солдати і сержанти, а також 58 офіцерів. Наймолодшому звільненому воїну виповнилося 26 років, а найстаршому – 66. Захисники боронили державу на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026