У Луцьку випускники художньої школи отримали свідоцтва про завершення навчання
Луцька художня школа випустила ще одне покоління юних митців. Для закладу цей випуск став уже 61-м за всю історію його діяльності. Урочистості відбулися за участі представників міської влади, викладачів, батьків та учнів.
Про це повідомляє Луцька міська рада, передає Район.Луцьк.
Цього року навчання завершив 101 учень. Із них 46 випускників отримали свідоцтва з відзнакою. Загалом за роки роботи художньої школи її закінчили 4368 дітей.
Із завершенням навчання юних художників привітала директорка департаменту культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів. Вона побажала випускникам не втрачати натхнення, сміливо реалізовувати творчі ідеї, досягати нових мистецьких висот та будувати майбутнє під мирним небом України.
Окремі слова вдячності пролунали на адресу викладачів, які допомагають дітям розкривати свої таланти, а також батьків, які підтримують їхній творчий розвиток.
Нині у Луцькій художній школі навчаються 570 дітей. Упродовж навчального року 243 учні стали переможцями та лауреатами міських, обласних, всеукраїнських і міжнародних мистецьких конкурсів. Серед них – конкурс дитячого малюнка «Місто Святого Миколая», конкурс із писанкарства «Писанковий дивосвіт», обласний конкурс «Великоднє диво», Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої», а також міжнародні мистецькі конкурси у Болгарії та Україні.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026