Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Ще трьох воїнів із Рівненщини звільнили з російського полону

rivne.media

Ще трьох воїнів із Рівненщини звільнили з російського полону

Серед звільнених сьогодні з полону воїнів є і троє жителів Рівненщини.

Про це повідомляє голова Рівненської ОДА Олексанр Коваль.

Як зазначається, двоє з них, 47 та 33 роки, - з Рівненського району. Ще один, якому 27 років, - з Дубенщини.

- Дякую усім, хто щодня докладає зусиль, аби кожен українець повернувся додому, - напсиав посадовець.

Додамо, що сьогодні в рамках 76-го обміну полоненими з полону звільнили 160 українських військових.

Усі були в полоні ще з 2022 року.

Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин