Ще трьох воїнів із Рівненщини звільнили з російського полону
Серед звільнених сьогодні з полону воїнів є і троє жителів Рівненщини.
Про це повідомляє голова Рівненської ОДА Олексанр Коваль.
Як зазначається, двоє з них, 47 та 33 роки, - з Рівненського району. Ще один, якому 27 років, - з Дубенщини.
- Дякую усім, хто щодня докладає зусиль, аби кожен українець повернувся додому, - напсиав посадовець.
Додамо, що сьогодні в рамках 76-го обміну полоненими з полону звільнили 160 українських військових.
Усі були в полоні ще з 2022 року.
Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026