В Демидівці стартувала національна програма «Скринінг здоров'я 40+»
У Демидівській громаді стартувала національна програма «Скринінг здоров’я 40+», яка спрямована на раннє виявлення захворювань та збереження здоров’я населення.
Як повідомляєКНП «Демидівська ЦРЛ» Демидівської селищної ради, ініціатива охоплює громадян України віком від 40 років і передбачає комплексне профілактичне обстеження для своєчасного виявлення ризиків серцево-судинних, онкологічних, ендокринних та інших хронічних захворювань, що можуть тривалий час розвиватися безсимптомно.
Важливо, що процедуру участі в програмі спрощено: тепер подати заявку можна одразу після досягнення 40-річного віку, без необхідності чекати 30 днів після дня народження, як це було раніше.
У медичному закладі закликають мешканців громади скористатися можливістю пройти профілактичне обстеження та отримати консультацію сімейного лікаря.
Детальна інформація про участь у програмі доступна за посиланням: http://screening.moz.gov.ua/ Запис на прийом: https://helsi.me/doctor/c8cbbcab-6664-4362-bb30-6f5805ac38c4
Медики наголошують: регулярна профілактика – один із найефективніших способів зберегти здоров’я та попередити розвиток серйозних захворювань.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026