Україна повернула з російського полону 160 захисників: серед них оборонці Маріуполя та «Азовсталі»
В Україну з російського полону повернулись 160 військових. Усі вони були в неволі з 2022 року.
Про це 26 червня повідомив президент Володимир Зеленський.
Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Військові захищали Україну на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
У межах 76 обміну військовополонених Україні вдалося повернути 115 оборонців Маріуполя, додають в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими. Удома солдати і сержанти, а також 58 офіцерів.
Наймолодшому захиснику виповнилося 26 років, а найстаршому – 66.
Усі військові пройдуть медичний огляд та почнуть лікування й реабілітацію після російської неволі.
Напередодні представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов заявив, що найближчим часом можуть відбутися нові обміни полоненими між Україною та Росією.
Читайте також: «Залишаються поза пріоритетами переговорного процесу»: в Україні закликають долучити жінок до переговорів
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026