Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

На Київщині два дні буде дуже спекотно: синоптики попередили про небезпеку

24tv.ua

На Київщині два дні буде дуже спекотно: синоптики попередили про небезпеку

Укргідрометцентр опублікував повідомлення про сильну спеку на території Київщини.

Дивіться також Якою буде погода до кінця червня в Україні: відповідь синоптика

За прогнозами синоптиків, 29 – 30 червня у Київській області максимальна температура вдень становитиме 35 – 38 градусів.

Сильна спека може зумовити ускладнення роботи енергетичних, комунальних підприємств, залізничного та автомобільного транспорту, негативно впливатиме на життєдіяльність населення, – попередили в метереологічному центрі.

Нагадаємо, що у Львові 25 червня зафіксували новий температурний рекорд. Повітря прогрілося до 30,2 градуса, перевищивши максимум, який тримався майже 60 років. Попередній рекорд для цієї дати становив 29,2 градуса і був встановлений у 1951 та 1967 роках. Синоптики попереджають, що найближчими днями спека посилиться.

У західних областях температура може сягнути 38 градусів. Натомість у східних областях буде менш відчутна спека – там очікується від 23 до 28 градусів тепла.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин