Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Сухпай з’їли миші: у Черкасах судили військового, який повідомив про “замінування” будівлі ВСП

provce.ck.ua

Сухпай з’їли миші: у Черкасах судили військового, який повідомив про “замінування” будівлі ВСП

У Черкасах суд визнав винним військовослужбовця, якого звинувачували у завідомо неправдивому повідомленні про замінування будівлі Військової служби правопорядку. Чоловік виправдовував свій вчинок тим, що нібито дві доби сидів без їжі та води.

Про це повідомляють журналісти Про все з посиланням на реєстр судових рішень.

На початку січня цього року військовослужбовець зателефонував диспетчеру чергової частини ВСП та повідомив, що будівлю заміновано.

На суді обвинувачений розкаявся у вчиненому.

"Пояснив, що після того, як він приїхав до ВСП та просидів там дві доби без їжі та води, а сухпайок, який йому видали з`їли миші, він зателефонував до диспетчера ВСП та повідомив про замінування установи", - йдеться у матеріалах справи.

Соснівський районний суд призначив йому чотири роки позбавлення волі, але звільнив від відбування покарання з випробуванням на три роки.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин