Сухпай з’їли миші: у Черкасах судили військового, який повідомив про “замінування” будівлі ВСП
У Черкасах суд визнав винним військовослужбовця, якого звинувачували у завідомо неправдивому повідомленні про замінування будівлі Військової служби правопорядку. Чоловік виправдовував свій вчинок тим, що нібито дві доби сидів без їжі та води.
Про це повідомляють журналісти Про все з посиланням на реєстр судових рішень.
На початку січня цього року військовослужбовець зателефонував диспетчеру чергової частини ВСП та повідомив, що будівлю заміновано.
На суді обвинувачений розкаявся у вчиненому.
"Пояснив, що після того, як він приїхав до ВСП та просидів там дві доби без їжі та води, а сухпайок, який йому видали з`їли миші, він зателефонував до диспетчера ВСП та повідомив про замінування установи", - йдеться у матеріалах справи.
Соснівський районний суд призначив йому чотири роки позбавлення волі, але звільнив від відбування покарання з випробуванням на три роки.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026