Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Здобиччю браконьєра на Харківщині стала риба з Червоної книги – прокуратура

objectiv.tv

Здобиччю браконьєра на Харківщині стала риба з Червоної книги – прокуратура

Правоохоронці викрили 56-річного мешканця села Тернуватка Берестинського району, який, за даними слідства, вирішив зайнятися незаконним рибним промислом під час нересту.

У Харківській обласній прокуратурі повідомили, що в квітні чоловік, заздалегідь підготувавши заборонені знаряддя лову — шість рибальських сіток, прибув на авто до ставка у сусідньому селі Огіївка.

«Він вийшов на воду на своєму надувному човні і встановив сітки, після чого повернувся на берег чекати улову. Того ж дня увечері браконьєр забрав знаряддя, незаконно виловивши понад 200 рибин, частина з яких занесена до Червоної книги України», – встановили правоохоронці.

Збитки громаді складають майже 350 тис. гривень, підрахували в прокуратурі.

Фігуранта правоохоронці викрили одразу – вони проїжджали повз ставок і помітили, як той знімає рибальські сітки.

Чоловіку повідомили про підозру за фактом незаконного зайняття рибним добувним промислом, що заподіяло істотну шкоду (ч. 1 ст. 249 ККУ).

Нагадаємо, з 1 квітня на водоймах регіону діє нерестова заборона на вилов риби, інформував Харківський рибоохоронний патруль.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин