У Генічеському окрузі помпові станції працюють аварійно, бракує пального
Зображення: Вгору
У Генічеському окрузі на тимчасово окупованій частині Херсонської області 26 червня 2026 року помпові станції функціонують в аварійному режимі. Причиною стали перебої з електропостачанням, поінформували в окупаційній адміністрації.
Додатково, ситуацію ускладнює нестача пального для резервних генераторів. Місцевим жителям радять завчасно запасатися водою. Люди у коментарях зазначають, що забезпечити водою все господарство складно.
Заступник директора Центру близькосхідних досліджень Сергій Данилов повідомив, що електропостачання залишається нестабільним у населених пунктах лівобережжя Херсонщини, розташованих у 25-кілометровій зоні від Дніпра.
Заступник голови Херсонської ОВА Олександр Толоконніков висловив думку, що на лівобережжі області системи водо- та електропостачання виходять з ладу через відсутність ремонтів з боку окупаційної влади.
Раніше, 16 червня, у низці районів тимчасово окупованої частини Херсонської області вже виникали перебої з електропостачанням. Тоді окупаційна адміністрація пояснила це дефіцитом потужності в енергосистемі та анонсувала підготовку графіків віялових відключень.
Це вже не перший випадок перебоїв з електро- та водопостачанням на тимчасово окупованій частині лівобережної Херсонщини за останні тижні.
На лівобережжі Херсонщини 24 червня вісім муніципальних округів залишилися без світла, окупаційне «Херсоненерго» перенесло ремонт на 25 червня.
На лівобережжі Херсонщини 16 червня фіксували перебої з електропостачанням, окупаційна влада заявила про дефіцит потужності.
Вночі 26 червня на окупованій Херсонщині сталося масштабне відключення світла через збій в енергосистемі Запорізької області, всі округи без електрики.
За матеріалами: Вгору
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026