Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Суд відправив під домашній арешт двох жителів Рівненщини за крадіжку мідних кабелів

polissia.news

Суд відправив під домашній арешт двох жителів Рівненщини за крадіжку мідних кабелів

На Рівненщині слідчі за процесуального керівництва прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам у вчиненні крадіжки за попередньою змовою в умовах воєнного стану. Суд частково задовольнив клопотання правоохоронців щодо обрання фігурантам запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.Про це сьогодні, 26 червня, повідомили у відділі комунікації поліції Рівненщини.У підсумку 35-річному рівнянину призначили цілодобовий домашній арешт. Його спільник, 42-річний житель села Антопіль, на час розслідування перебуватиме під нічним домашнім арештом.Наразі поліцейські перевіряють причетність обох чоловіків до вчинення інших аналогічних злочинів на території регіону.Нагадаємо, зловмисників затримали «на гарячому» на вулиці Білій у Рівному під час крадіжки мідних кабелів із тепловозів. Тоді 42-річного жителя Антополя на коліях наздогнав очевидець, а його 35-річний спільник-рівнянин намагався втекти дахом потяга, погрожуючи оперативникам торкнутися електропроводів.У наплічниках серійних злодіїв правоохоронці виявили інструменти для демонтажу та 24 мідні силові кабелі вартістю близько 20 тисяч гривень.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин