Суд відправив під домашній арешт двох жителів Рівненщини за крадіжку мідних кабелів
На Рівненщині слідчі за процесуального керівництва прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам у вчиненні крадіжки за попередньою змовою в умовах воєнного стану. Суд частково задовольнив клопотання правоохоронців щодо обрання фігурантам запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.Про це сьогодні, 26 червня, повідомили у відділі комунікації поліції Рівненщини.У підсумку 35-річному рівнянину призначили цілодобовий домашній арешт. Його спільник, 42-річний житель села Антопіль, на час розслідування перебуватиме під нічним домашнім арештом.Наразі поліцейські перевіряють причетність обох чоловіків до вчинення інших аналогічних злочинів на території регіону.Нагадаємо, зловмисників затримали «на гарячому» на вулиці Білій у Рівному під час крадіжки мідних кабелів із тепловозів. Тоді 42-річного жителя Антополя на коліях наздогнав очевидець, а його 35-річний спільник-рівнянин намагався втекти дахом потяга, погрожуючи оперативникам торкнутися електропроводів.У наплічниках серійних злодіїв правоохоронці виявили інструменти для демонтажу та 24 мідні силові кабелі вартістю близько 20 тисяч гривень.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026