Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Військовий з Одещини та іноземець наживалися на бійцях після СЗЧ

bessarabiainform.com

Військовий з Одещини та іноземець наживалися на бійцях після СЗЧ

На Одещині викрили схему, за якою військовослужбовець однієї з частин разом з іноземцем вимагали гроші у військових, які після самовільного залишення частини намагалися повернутися до служби. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на ДБР.

Як зазначається, фігуранти пропонували «вирішити питання» з командуванням та забезпечити письмову згоду на подальше проходження служби без наслідків за СЗЧ. За свої послуги вони просили 8,5 тисяч доларів США.

У разі відмови платити зловмисники, за даними слідства, погрожували відправленням у район бойових дій або кримінальним переслідуванням.

19 червня 2026 року правоохоронці затримали обох фігурантів одразу після отримання чергової частини неправомірної вигоди.

Затриманим повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 369-2 КК України. Суд обрав їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 3,3 млн гривень.

Санкція статті передбачає від трьох до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Раніше ми повідомляли: Скандал в Одесі: представники ТЦК силоміць забрали в бусик і травмували домашнього собаку

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин