Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

В Ужгороді водій накинувся з кулаками та матюками на поліцейського через 170 гривень штрафу

rionews.com.ua

В Ужгороді водій накинувся з кулаками та матюками на поліцейського через 170 гривень штрафу

Як повідомив журналіст Віталій Глагола, сьогодні близько 12:40 на вулиці Довженка водій автомобіля Volkswagen Passat АО4683НС припаркувався під дорожнім знаком «Зупинку та стоянку заборонено». Працівник управління контролю за благоустроєм та правилами дорожнього руху Ужгородської міської ради зафіксував порушення та виніс постанову. Сума штрафу становила всього 170 гривень.Порушником є Арнольд Ондо, 1971 року народження, мешканець села Малі Геївці.Отримавши постанову, чоловік втратив самовладання. За словами очевидців, він почав агресивно поводитися, вимагав скасувати штраф та кричав інспектору: «Ануліруй, бо ви*бу тебе в рот».На словах конфлікт не закінчився. За попередньою інформацією, чоловік двічі вдарив кулаком працівника управління, який перебував при виконанні службових обов’язків.На місце події викликали поліцію. Правоохоронці задокументували інцидент. Тепер водієві, який через 170 гривень штрафу вирішив перейти від лайки до кулаків, доведеться відповідати не лише за порушення правил паркування, а й за напад на посадову особу під час виконання службових обов’язків.

Віталій Глагола

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин