Ексбухгалтерку херсонського медпідприємства судитимуть за привласнення 10 мільйонів гривень
Зображення: Вгору
Колишню бухгалтерку херсонського медичного підприємства судитимуть за привласнення понад 10 мільйонів гривень бюджетних коштів. Обвинувальний акт вже скерували до суду, про це повідомили у Херсонській обласній прокуратурі.
За даними слідства, у 2022–2023 роках обвинувачена відповідала за бухгалтерський супровід фізичної особи-підприємця, що надавав медичні послуги. За довіреністю вона контролювала рух коштів на рахунку цього ФОП.
Правоохоронці стверджують, що під час дії особливого порядку фінансування за програмою медичних гарантій, жінка не поінформувала НСЗУ про те, що деякі лікарі, зареєстровані з ФОП, насправді не вели медичної діяльності. За інформацією прокуратури, на рахунок підприємства надійшло понад 16,5 мільйона гривень. Слідство вважає, що з цієї суми понад 10 мільйонів гривень були привласнені у змові з іншими особами.
«Відповідно до статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду» — Херсонська обласна прокуратура
Ця справа є важливою для Херсонщини, адже стосується раціонального використання бюджетних коштів у медичній сфері, які мали б спрямовуватися на потреби мешканців регіону.
Посадовцям Херсонської державної морської академії та директору приватного підприємства оголосили підозру у розтраті понад 655 тисяч гривень під час окупації.
На Херсонщині судитимуть 53-річну жінку, яка очолила “Дніпровську школу” під час окупації та впроваджувала російські освітні стандарти. Їй загрожує до 12 років
Комісія у Станіславській громаді на Херсонщині розглянула 14 заяв щодо компенсації за знищене житло, призначивши виплати за чотирма з них.
За матеріалами: Вгору
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026