В Ізмаїльському районі заборонили використовувати воду з озера Ялпуг – причина
В озері Ялпуг поблизу села Озерне Ізмаїльського району виявили значне мікробіологічне забруднення води. Дослідження показали перевищення у понад 10 разів індексу лактопозитивних кишкових паличок. У зв’язку з цим жителям рекомендують утриматися від купання та не використовувати воду для господарсько-побутових потреб. Про це повідомили в Ізмаїльській районній державній адміністрації, передає “Бессарабія INFORM”.
Зазначається, що під час лабораторних досліджень, проведених 19 червня, фахівці відібрали проби води з озера Ялпуг у селі Озерне. За результатами аналізів встановлено, що вода не відповідає гігієнічним нормативам за санітарно-мікробіологічними показниками.
Зокрема, індекс лактопозитивних кишкових паличок склав понад 70 тисяч КУО/дм³ при допустимій нормі не більше 5 тисяч КУО/дм³.
З метою недопущення ускладнення епідемічної ситуації жителям рекомендують:
-не купатися в озері Ялпуг;-не використовувати воду з водойми для господарсько-побутових та інших потреб.
Фахівці закликають мешканців дотримуватися цих рекомендацій, аби уникнути ризиків для здоров’я.
Раніше ми повідомляли: Побив травмованого пса руків’ям від молотка: в Ізмаїлі судитимуть рецидивіста
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026