Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

В Ужгороді нагородили 23 випускників, які склали НМТ на 200 балів

zaholovok.com.ua

В Ужгороді нагородили 23 випускників, які склали НМТ на 200 балів

У дворику Ужгородського замку, у четвер, 25 червня, нагородили випускників, які склали НМТ на 200 балів привітали найкращих випускників 2026 року, зокрема нагородили 23 учнів, які склали НМТ-2026 на максимальні 200 балів. Одна з випускниць – Даніела Кисіль – здобула по 200 балів одразу з двох предметів. Найбільше учнів, які отримали максимальні бали навчалися у Ужгородському ліцеї ім. Т. Г. Шевченка – 8.

Як повідомили в Ужгородській міській раді, за кожні 200 балів із одного предмета дівчата та хлопці отримали премії в розмірі 25 000 гривень. «Випускниця Ужгородського ліцею № 5 імені Івана Чендея Даніела Кисіль здобула 400 балів одразу з двох предметів – математики та англійської мови. Дівчина отримала премію у розмірі 50 000 гривень», – поінформували у міськраді. Окремо відзначили й педагогів, які підготували лідерів знань, їм вручили сертифікати на 10 000 гривень.

Випускники, які отримали 200 балів:

Ужгородський ліцей № 5 імені Івана Чендея

Ужгородський ліцей ім. Т. Г. Шевченка

Ужгородський ліцей «Лідер»

Ужгородський ліцей № 3

НВК «Гармонія»

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин