В Ужгороді нагородили 23 випускників, які склали НМТ на 200 балів
У дворику Ужгородського замку, у четвер, 25 червня, нагородили випускників, які склали НМТ на 200 балів привітали найкращих випускників 2026 року, зокрема нагородили 23 учнів, які склали НМТ-2026 на максимальні 200 балів. Одна з випускниць – Даніела Кисіль – здобула по 200 балів одразу з двох предметів. Найбільше учнів, які отримали максимальні бали навчалися у Ужгородському ліцеї ім. Т. Г. Шевченка – 8.
Як повідомили в Ужгородській міській раді, за кожні 200 балів із одного предмета дівчата та хлопці отримали премії в розмірі 25 000 гривень. «Випускниця Ужгородського ліцею № 5 імені Івана Чендея Даніела Кисіль здобула 400 балів одразу з двох предметів – математики та англійської мови. Дівчина отримала премію у розмірі 50 000 гривень», – поінформували у міськраді. Окремо відзначили й педагогів, які підготували лідерів знань, їм вручили сертифікати на 10 000 гривень.
Випускники, які отримали 200 балів:
Ужгородський ліцей № 5 імені Івана Чендея
Ужгородський ліцей ім. Т. Г. Шевченка
Ужгородський ліцей «Лідер»
Ужгородський ліцей № 3
НВК «Гармонія»
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026