Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Спортсмени Чорнобаївки взяли 4 золота на чемпіонаті Миколаївщини з важкої атлетики

khersonline.net

Спортсмени Чорнобаївки взяли 4 золота на чемпіонаті Миколаївщини з важкої атлетики

Зображення: Мост

Вихованці Чорнобаївської спортивної школи вибороли призові місця на відкритому чемпіонаті Миколаївської області з важкої атлетики. Змагання відбулися 20 червня у місті Нова Одеса. Про це повідомила Чорнобаївська сільрада.

Спортсмени з Чорнобаївки виступали під керівництвом тренера Анатолія Базилюка та здобули кілька призових місць у своїх вагових категоріях. Чемпіонат проводився серед юніорів до 20 років, також відбувся турнір пам’яті заслуженого тренера України Михайла Співака.

У ваговій категорії 48 кг Світлана Орьовіна здобула золото чемпіонату області та срібло турніру. Її сестра, Яна Орьовіна, посіла срібну медаль чемпіонату та бронзу турніру. Серед важкоатлетів у ваговій категорії 60 кг Максим Сєргєєв виборов перше місце на чемпіонаті та друге місце на турнірі. Кірілл Музаффаров став бронзовим призером турніру.

Для жителів Херсонщини це важлива подія, адже спортсмени з нашої області продовжують демонструвати високі результати, незважаючи на складні умови.

Херсонські легкоатлети Наталія Овчинкіна та Микита Брагінець здобули перші місця на IV етапі Кубка України з метань у Києві.

Вихованці ДЮСШ «Україна» Херсонської міської ради здобули вісім призових місць на Чемпіонаті України з бойових мистецтв ICO.

Херсонський спортсмен Олександр Сиромятников здобув рейтингові очки на Чемпіонаті Європи з веслування у Португалії, посівши 14 місце на дистанції 5000 м.

За матеріалами: Мост

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
27 червня 2026

Новини на тему

Більше новин