Спортсмени Чорнобаївки взяли 4 золота на чемпіонаті Миколаївщини з важкої атлетики
Зображення: Мост
Вихованці Чорнобаївської спортивної школи вибороли призові місця на відкритому чемпіонаті Миколаївської області з важкої атлетики. Змагання відбулися 20 червня у місті Нова Одеса. Про це повідомила Чорнобаївська сільрада.
Спортсмени з Чорнобаївки виступали під керівництвом тренера Анатолія Базилюка та здобули кілька призових місць у своїх вагових категоріях. Чемпіонат проводився серед юніорів до 20 років, також відбувся турнір пам’яті заслуженого тренера України Михайла Співака.
У ваговій категорії 48 кг Світлана Орьовіна здобула золото чемпіонату області та срібло турніру. Її сестра, Яна Орьовіна, посіла срібну медаль чемпіонату та бронзу турніру. Серед важкоатлетів у ваговій категорії 60 кг Максим Сєргєєв виборов перше місце на чемпіонаті та друге місце на турнірі. Кірілл Музаффаров став бронзовим призером турніру.
Для жителів Херсонщини це важлива подія, адже спортсмени з нашої області продовжують демонструвати високі результати, незважаючи на складні умови.
Херсонські легкоатлети Наталія Овчинкіна та Микита Брагінець здобули перші місця на IV етапі Кубка України з метань у Києві.
Вихованці ДЮСШ «Україна» Херсонської міської ради здобули вісім призових місць на Чемпіонаті України з бойових мистецтв ICO.
Херсонський спортсмен Олександр Сиромятников здобув рейтингові очки на Чемпіонаті Європи з веслування у Португалії, посівши 14 місце на дистанції 5000 м.
За матеріалами: Мост
- Останні
- Популярні
Новини по днях
27 червня 2026