Сезон зірвано: з окупованого табору "Артек" у Криму росіяни вивезли уже всіх дітей
На півострові призупинили літню оздоровчу кампанію. Про це написали в окупаційному МДЦ "Артек".
Дивіться також Україна посилює тиск, Крим занурився у невизначеність, – CNN
Окупанти "Артеку" заявили, що у Криму наразі лише у трьох дитячих організаціях відпочинку та оздоровлення заміського типу є діти з різних регіонів Росії.
Кажуть, що їхній виїзд триває як самостійно з батьками, так і організованими групами.
У Севастополі організація літнього відпочинку йде у штатному режимі: функціонують пришкільні та заміські табори,– запевнили в МДЦ "Артек".
За їхніми словами, ситуація перебуває на особистому постійному контролі міністра освіти Росії Сергія Кравцова, який очолює оперативний штаб.
Нагадаємо, що з 22 червня до 1 вересня окупанти призупинили бронювання місць у дитячих таборах у Криму. Автобуси з дітьми розвертали просто на півдорозі до баз.
До слова, кримський "Артек" зупиняв свою роботу тричі: під час Другої Світової війни упродовж 1941 – 1944 років, у 2009 році через проблеми з фінансуванням та у 2014 під час окупації півострова Росією.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
27 червня 2026