Рівненщина приймає чемпіонат України з ампфутболу
На Рівненщині проходить третій раунд Першої ліги чемпіонату України з ампфутболу. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.У змаганнях беруть участь ветеранські команди з 10 міст України.Чемпіонат організувала Українська асоціація футболу за підтримки Міністерства у справах ветеранів та Міністерства молоді та спорту України.Перед початком ігор представники обласної влади привітали учасників змагань та побажали успіху рівненській команді «Верес Мрія».На змагання також завітала міністерка у справах ветеранів Наталія Калмикова.В ОВА зазначили, що спорт залишається важливою складовою ветеранської політики та реабілітації захисників.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
27 червня 2026