На Одещині затримали жінку за підозрою в катуванні 5-річного сина
У Білгород-Дністровському районі Одеської області правоохоронці затримали 36-річну жінку, яку підозрюють у жорстокому побитті та катуванні власного 5-річного сина.
Про це повідомили в поліції Одеської області.
За даними слідства, хлопчик повернувся додому в сльозах після того, як упав на вулиці. Мати, яка, за інформацією правоохоронців, перебувала у стані алкогольного сп’яніння, не стала його заспокоювати, а почала бити руками та дерев'яним руків'ям від сокири.
Крики дитини почули сусіди, які викликали поліцію. На місце також прибула бригада швидкої допомоги, яка госпіталізувала хлопчика.
Лікарі діагностували у дитини закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, численні гематоми та садна. Наразі хлопчик перебуває під наглядом медиків, його життю нічого не загрожує.
У поліції зазначили, що родина перебувала під соціальним супроводом та була на обліку як така, що опинилася у складних життєвих обставинах. Окрім постраждалого хлопчика, у сім'ї виховуються ще троє малолітніх дітей, які наразі перебувають із батьком.
Жінці повідомили про підозру за статтею про катування. Суд уже обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Нагадаємо, 14 червня на Закарпатті чоловік погрожував підірвати бойову гранату в будинку, де перебували його дружина та двоє дітей. Мешканців будинку евакуювали, а зловмисника затримали.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
- Останні
- Популярні
Новини по днях
27 червня 2026