Частина Генічеського мосту обвалилась: у діру впав автомобіль
Зображення: Мост
У тимчасово окупованому Генічеську частина мосту, який з’єднує місто з Арабатською стрілкою, обвалилася після атаки безпілотника. Про це повідомляють в соцмережах. Судячи з оприлюднених фото, в проїжджій частині утворилася діра, в яку впав автомобіль. Офіційної інформації щодо цієї атаки наразі немає. Раніше супутникові знімки показували наслідки ударів ЗСУ по мостах на лівобережжі Херсонщини, а окупанти готуються до повної втрати штатних мостів на півдні.
Супутникові знімки від 13 червня підтвердили значні пошкодження КПП «Джанкой» та мосту через протоку Промоїна на лівобережжі Херсонщини.
Українські військові влучили в міст через Генічеську протоку, який окупанти використовували для логістики між Кримом та угрупованнями військ на півдні.
Окупанти стверджують, що рух через Чонгарський міст, пошкоджений ударами Сил оборони, повністю відновили для всіх видів транспорту.
За матеріалами: Мост
- Останні
- Популярні
Новини по днях
27 червня 2026