Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

З полону рашистів повернувся воїн з Полтавщини

kop.net.ua

З полону рашистів повернувся воїн з Полтавщини

26 червня під час 76-го обміну полоненими в Україну повернули 160 захисників. Серед звільнених — підполковник, зв’язківець із Полтавщини Василь Малильо. Про це повідомила Кобеляцька громада.

Василь Малильо — кадровий військовий. Після закінчення Полтавського інституту зв’язку його направили до Маріуполя, де він служив багато років. Там офіцер зустрів і початок повномасштабного вторгнення.

Разом з іншими оборонцями Маріуполя Василь перебував на «Азовсталі», звідки за наказом командування вийшов у полон.

У неволі захисник провів 49 місяців. Він пройшов через Оленівку, після чого його утримували у Борисоглєбську Воронезької області Росії.

Нині 45-річний захисник перебуває у госпіталі, проходить обстеження та реабілітацію. Удома на нього чекають двоє доньок.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
27 червня 2026

Новини на тему

Більше новин