Звільнив іноземців від штрафу: посадовця з Рівненщини звинуватили у зловживанні на 7,5 млн грн
Сьогодні, 26 червня, колишньому очільнику Служби відновлення інфраструктури Рівненщини оголосили підозру. Про це повідомляє Поліція Рівненщини.Його підозрюють у зловживанні службовим становищем, через що державний бюджет недоотримав майже 7,5 мільйона гривень.у 2019 році Служба інфраструктури уклала договір з іноземним відкритим акціонерним товариством на ремонт дороги державного значення. Роботи мали завершити до кінця 2022 року. За умовами контракту, банк надав фінансову гарантію, за якою зобов’язувався виплатити компенсацію державі, якщо підрядник не виконає своїх зобов’язань.Через введення воєнного стану у лютому 2022 року іноземна компанія не встигла відремонтувати дорогу вчасно. 43-річний очільник Служби одноосібно розірвав договір, звільнивши іноземців від зобов’язань. Після цього посадовець свідомо не вжив жодних заходів, аби стягнути з банку кошти за гарантією. Через такі дії держава втратила 7 459 990 гривень.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026