Понад 10 мільйонів гривень на «неіснуючих» медпослугах: на Херсонщині судитимуть колишню бухгалтерку
Понад 10 мільйонів гривень, які держава перерахувала на оплату медичних послуг під час війни, могли опинитися в чужих кишенях. На Херсонщині до суду передали справу колишньої бухгалтерки приватного медичного підприємства, яку обвинувачують у привласненні бюджетних коштів.
Про це повідомили в Херсонській обласній прокуратурі.
За версією слідства, схема працювала у 2022-2023 роках. Під час воєнного стану медзаклади отримували фінансування від Національної служби здоров’я за спрощеною процедурою, тобто без щомісячного підтвердження фактично наданих послуг. Саме цим, як стверджують правоохоронці, і скористалася обвинувачена.
Слідчі вважають, що бухгалтерка не повідомила НСЗУ про те, що частина лікарів уже не працювала, хоча підприємство й надалі отримувало державні кошти.
За цей період, на рахунки підприємства надійшло понад 16,5 мільйона гривень. Із них понад 10 мільйонів, за версією слідства, були привласнені та використані не за призначенням.
Обвинувальний акт уже скерували до суду. Жінці інкримінують привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Херсонщині оголосили підозру бухгалтерці окупаційного пенсійного фонду
Фото: Херсонська обласна прокуратура
Російські обстріли знову спричинили пожежі на Херсонщині. Минулої доби рятувальники сім разів виїжджали на гасіння вогню в екосистемах, а три загоряння виникли саме після атак окупантів. Про це повідомили в…
В Одесі відбулися традиційні змагання з веслування на байдарках і каное, присвячені Дню Конституції України. На старт вийшли 45 вихованців міських спортивних шкіл, які змагалися за перемогу на дистанції 200…
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026