Іран ударив по базах США: Трамп пригрозив Тегерану повним знищенням
Корпус вартових ісламської революції заявив про ракетні удари по американських військових об’єктах у Кувейті та Бахрейні. На тлі ескалації Дональд Трамп виступив із жорсткою погрозою на адресу Ірану.
Про це пише Middle East Eye.
За заявою Корпусу вартових ісламської революції, військово-морські та військово-повітряні сили Ірану випустили балістичні ракети та безпілотники по авіабазі США Алі-аль-Салем у Кувейті.
Окрім цього, Тегеран заявив про удари по П’ятому флоту ВМС США, який базується у Порт-Салмані в столиці Бахрейну Манамі. Офіційного підтвердження цих атак наразі немає.
У КСИР заявили, що це стало відповіддю на удари Сполучених Штатів по п’яти прибережних об’єктах Ірану. Таким чином конфлікт між сторонами перейшов у нову фазу загострення.
Влада Кувейту вже підтвердила активність систем протиповітряної оборони. Як повідомляє Anadolu, військові реагують на “ворожі ракетні загрози та загрози з боку безпілотників”.
Мешканців країни закликали дотримуватися правил безпеки та стежити за офіційними повідомленнями. Інформація про наслідки атак поки уточнюється.
На тлі цих подій президент США Donald Trump опублікував жорстку заяву у своїй соцмережі Truth Social. Він попередив Іран про можливе застосування сили.
Трамп заявив, що якщо ситуація вийде з-під контролю, США можуть військовим шляхом “завершити справу”. За його словами, у такому випадку Ісламська Республіка Іран може припинити існування.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
28 червня 2026