Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Іран ударив по базах США: Трамп пригрозив Тегерану повним знищенням

enovosty.com

Іран ударив по базах США: Трамп пригрозив Тегерану повним знищенням

Корпус вартових ісламської революції заявив про ракетні удари по американських військових об’єктах у Кувейті та Бахрейні. На тлі ескалації Дональд Трамп виступив із жорсткою погрозою на адресу Ірану.

Про це пише Middle East Eye.

За заявою Корпусу вартових ісламської революції, військово-морські та військово-повітряні сили Ірану випустили балістичні ракети та безпілотники по авіабазі США Алі-аль-Салем у Кувейті.

Окрім цього, Тегеран заявив про удари по П’ятому флоту ВМС США, який базується у Порт-Салмані в столиці Бахрейну Манамі. Офіційного підтвердження цих атак наразі немає.

У КСИР заявили, що це стало відповіддю на удари Сполучених Штатів по п’яти прибережних об’єктах Ірану. Таким чином конфлікт між сторонами перейшов у нову фазу загострення.

Влада Кувейту вже підтвердила активність систем протиповітряної оборони. Як повідомляє Anadolu, військові реагують на “ворожі ракетні загрози та загрози з боку безпілотників”.

Мешканців країни закликали дотримуватися правил безпеки та стежити за офіційними повідомленнями. Інформація про наслідки атак поки уточнюється.

На тлі цих подій президент США Donald Trump опублікував жорстку заяву у своїй соцмережі Truth Social. Він попередив Іран про можливе застосування сили.

Трамп заявив, що якщо ситуація вийде з-під контролю, США можуть військовим шляхом “завершити справу”. За його словами, у такому випадку Ісламська Республіка Іран може припинити існування.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
28 червня 2026

Новини на тему

Більше новин