Жителька Хмельниччини намагалася таємно ввезти в Україну майже 500 незадекларованих гаджетів
У пункті пропуску «Шегині — Медика» львівські митники викрили спробу незаконного ввезення в Україну великої партії сучасної електроніки. За даними Львівської митниці, 46-річна жителька Хмельницької області намагалася приховано перевезти через кордон майже 500 гаджетів загальною орієнтовною вартістю 17 мільйонів гривень.
Жінка прибула до пункту пропуску на автомобілі Mercedes-Benz та для проходження митного контролю обрала «зелений коридор», тим самим підтвердивши, що не перевозить товарів, які підлягають обов’язковому письмовому декларуванню.
Втім, під час поглибленого огляду автомобіля митники виявили спеціально обладнаний тайник — так звану «подвійну стінку» між багажним відділенням та пасажирським салоном.
Із прихованого сховку правоохоронці вилучили 487 одиниць техніки, зокрема:
За попередніми підрахунками, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 мільйонів гривень.
За фактом порушення митних правил щодо жительки Хмельниччини склали відповідний протокол. Матеріали справи передали до Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області для подальшої правової оцінки.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
28 червня 2026