Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Екологи взяли проби води в озері Світязь для перевірки через скарги відпочивальників

shatsk.rayon.in.ua

Екологи взяли проби води в озері Світязь для перевірки через скарги відпочивальників

Держекоінспекція оперативно відреагувала на звернення громадян щодо можливого забруднення води на Шацьких озерах.

Як повідомили у Держекоінспекції у Волинській області, у соціальних мережах почали з’являтися скарги громадян на якість води в озерах поблизу села Світязь.

Зокрема, люди повідомляли про погіршення стану води та випадки висипу і після купання. Реагуючи на звернення громадян, фахівці Державної екологічної інспекції у Волинській області оперативно виїхали на місце та провели обстеження озера Світязь, території урочища Гряда та кооперативу «Іллічівка».

Аби встановити факт можливого забруднення, спеціалісти відібрали проби води для проведення лабораторних досліджень.

Наразі фахівці відділу інструментально-лабораторного контролю проводять дослідження відібраних проб на вміст забруднюючих речовин.

Екоінспекція закликає громадян бути небайдужими!

Якщо ви стали свідками: незаконних рубок лісу чи зелених насаджень, стихійних сміттєзвалищ, самовільного зайняття земель у прибережних захисних смугах, забруднення земель чи водойм, повідомляйте про це: [email protected]

Гаряча лінія: (0332) 72-33-96

«ЕкоЗагроза»: ecozagroza.gov.ua

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
28 червня 2026

Новини на тему

Більше новин