Київ двічі за годину атакували балістикою: що відомо про наслідки
У ніч на 28 червня в Київ атакували балістичними ракетами. Вибухи пролунали двічі із інтервалом у 40 хвилин. Повідомляється, що в столиці працювала ППО. Про це повідомили Повітряні сили ЗСУ та очільник КМВА Тимур Ткаченко, а також мер міста Віталій Кличко. Спочатку українські військові попередили про загрозу запуску ракет з північного напрямку, а згодом підтвердили рух кількох балістичних ракет у бік столиці. «Балістика на Київ!», – йшлося в повідомленнях Повітряних сил. Згодом було зафіксовано ще кілька ракет у тому ж напрямку. Керівник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко закликав мешканців перебувати в укриттях до завершення тривоги та попередив про ракетну атаку на місто.\ Міський голова Віталій Кличко повідомив, що в столиці працюють сили протиповітряної оборони та закликав не залишати укриттів. Окрім загрози для Києва, військові також повідомляли про рух безпілотників у напрямку Дніпра та ракетну небезпеку в інших регіонах, зокрема на Чернігівщині та Сумщині. Очевидці пишуть, що в одному із районів Києва після атаки нібито видно задимлення. Очільник КМВА також повідомив про одного постраждалого внаслідок атаки. Також у Дарницькому районі столиці зафіксовано загоряння за кількома адресами через ворожу атаку. Зокрема, спалахнула пожежа поблизу житлового будинку, за іншою адресою вогонь охопив будівлю СТО. Окрім цього, палає нежитлова споруда. Інформація щодо ймовірних постраждалих ще уточнюється. Нагадаємо, за минулу добу росіяни атакували Чернігів безпілотниками, обстріляли КАБами по дитсадку в Запорізькій області та завдали нових ударів по АЗС на Харківщині. Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло». Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps. ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
- Останні
- Популярні
Новини по днях
28 червня 2026