В Одесі 14-річного підлітка уразило струмом поблизу залізничних колій
У Хаджибейському районі Одеси 14-річний хлопець отримав ураження електричним струмом поблизу залізничних колій. Поліція встановлює всі обставини події.
Про це повідомляє Район.Одеса з посиланням на Головне управління Нацполіції в Одеській області.
Інцидент стався 25 червня. Підлітка з опіками неподалік залізничних колій помітив водій, який проїжджав повз. Чоловік доставив постраждалого до лікарні, де йому надають необхідну медичну допомогу.
За попередньою інформацією правоохоронців, 14-річний хлопець приїхав до Одеси з Великодолинської громади Одеського району та зазнав ураження струмом під час перебування на залізничних коліях.
Наразі співробітники територіального підрозділу поліції встановлюють усі обставини події.
Правоохоронці нагадують, що контактна мережа залізниці перебуває під напругою до 27 500 вольт. Для ураження струмом достатньо навіть не торкатися дротів, а лише наблизитися до них на небезпечну відстань.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026