Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

В Одесі 14-річного підлітка уразило струмом поблизу залізничних колій

odesa.rayon.in.ua

В Одесі 14-річного підлітка уразило струмом поблизу залізничних колій

У Хаджибейському районі Одеси 14-річний хлопець отримав ураження електричним струмом поблизу залізничних колій. Поліція встановлює всі обставини події.

Про це повідомляє Район.Одеса з посиланням на Головне управління Нацполіції в Одеській області.

Інцидент стався 25 червня. Підлітка з опіками неподалік залізничних колій помітив водій, який проїжджав повз. Чоловік доставив постраждалого до лікарні, де йому надають необхідну медичну допомогу.

За попередньою інформацією правоохоронців, 14-річний хлопець приїхав до Одеси з Великодолинської громади Одеського району та зазнав ураження струмом під час перебування на залізничних коліях.

Наразі співробітники територіального підрозділу поліції встановлюють усі обставини події.

Правоохоронці нагадують, що контактна мережа залізниці перебуває під напругою до 27 500 вольт. Для ураження струмом достатньо навіть не торкатися дротів, а лише наблизитися до них на небезпечну відстань.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин