Шість шкіл Херсонщини отримають допомогу для харчування дітей під землею
Зображення: Херсонська ОДА
Уряд України та Всесвітня продовольча програма ООН відновили партнерство у сфері шкільного харчування на 2026/2027 навчальний рік. Меморандум про це підписали на Конференції з відновлення України у Гданську.
Ініціатива підтримує масштабну реформу шкільного харчування, яку очолює Перша леді України Олена Зеленська. Вона охоплює 2500 шкіл у прифронтових регіонах.
Серед цих закладів — шість освітніх установ Херсонщини, де навчальний процес організований під землею. За минулий навчальний рік у межах цієї програми школи регіону придбали сучасне обладнання для харчоблоків та альтернативні джерела живлення для опалення взимку.
Понад 500 учнів на Херсонщині отримували безкоштовне харчування. Загалом в Україні завдяки цій ініціативі 275 тисяч дітей отримали 40 мільйонів обідів. Наразі шість закладів освіти визначили як реципієнтів для участі в компоненті матеріально-технічної допомоги в рамках Програми Всесвітньої продовольчої програми ООН.
Окрім прямої допомоги, цьогоріч у межах співпраці планують провести тренінги для 1200 шкільних кухарів. Вони опанують навички приготування здорових та збалансованих страв, а також роботи із сучасним кухонним обладнанням.
Реалізація програми стала можливою завдяки підтримці урядів Франції, Швеції, Фінляндії, Ірландії та фонду Bestseller Foundation.
Понад 630 тисяч учнів, батьків та педагогів користуються державною освітньою екосистемою “Мрія”, яка впроваджена у 3 860 закладах освіти.
Керівники шкіл Херсонської громади провели нараду для обговорення підготовки до нового навчального року та вирішення актуальних освітніх питань.
Марина Бикова, заступниця директора з навчально-виховної роботи Херсонського ліцею №20, взяла участь у Всеукраїнському форумі в Києві.
За матеріалами: Херсонська ОДА
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026