Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Після скарг одеситів екологи перевірили воду біля пляжу «Чорноморка»: результати

eco.rayon.in.ua

Після скарг одеситів екологи перевірили воду біля пляжу «Чорноморка»: результати

Державні екологічні інспектори перевірили інформацію про можливе забруднення Чорного моря в районі пляжу «Чорноморка» та яхт-клубу «Совіньйон» в Одесі. Перевищень гранично допустимих концентрацій забруднювальних речовин у морській воді не виявили.

Про це повідомили у Державній екологічній інспекції, – передає Еко.Район.

Підставою для перевірки стали звернення місцевої жительки, яка повідомила про ймовірний витік забрудненої води в районі кам’яного насипу. За її словами, вода витікала з-під бетонної плити з боку яхт-клубу.

Під час виїзного обстеження фахівці оглянули територію та акваторію. На момент перевірки морська вода була прозорою, без стороннього запаху та видимих ознак забруднення. Водночас на окремих кам’яних виступах інспектори зафіксували відкладення білого кольору.

Для оцінки стану води спеціалісти відібрали проби та передали їх на лабораторні дослідження.

За результатами інструментально-лабораторних вимірювань перевищень гранично допустимих концентрацій забруднювальних речовин у відібраних пробах немає.

У Держекоінспекції наголошують, що оперативні повідомлення громадян часто допомагають своєчасно реагувати на потенційні екологічні загрози. Мешканців регіону закликають повідомляти про підозрілі витоки, плями на воді, різкі запахи чи зміну кольору води у водоймах.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
24 червня 2026

Новини на тему

Більше новин