На Черкащині викрили схему привласнення бюджетних коштів, яку організував ексміністр часів Януковича
Служба безпеки та Національна поліція ліквідували на Черкащині масштабну схему привласнення бюджетних коштів, виділених державою на розвиток агропромислового комплексу центрального регіону України. До організації оборудки причетний ексміністр охорони навколишнього природного середовища часів Януковича.
Наразі він - один із власників місцевої агрокомпанії, яка отримала з держбюджету 5,6 мільйонів гривень грантових коштів на створення нових ліній з виробництва комбікорму.
За ці гроші бізнесмен та його партнери мали придбати відповідне технологічне обладнання і організувати нові робочі місця. Але замість модернізації виробничих потужностей підприємства, його власник разом із спільниками розікрали грантові гроші, розподілили їх між собою, а в держоргани подали фейкові звіти.
У підроблених документах ділки зазначали, що «придбали» сільгоспобладнання та нібито «розширили штат» працівників агрокомпанії.
Ініційована правоохоронцями судово-економічна експертиза підтвердила факти незаконної діяльності фігурантів.
Під час обшуків за місцями їх роботи та проживання вилучено комп’ютерну техніку та чорнову документацію із доказами оборудки.
Наразі ексміністру, його партнеру по агрокомпанії та їхньому бухгалтеру повідомлено про підозри відповідно до вчинених злочинів за декількома статтями Кримінального кодексу України:
Зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.
За інформацією пресслужби УСБУ в Черкаській області
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026