Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Українські сили пошкодили найбільший наземний комплекс супутникового зв’язку РФ – Генштаб

rayon.in.ua

Українські сили пошкодили найбільший наземний комплекс супутникового зв’язку РФ – Генштаб

Генеральний штаб ЗСУ повідомив про нові підтвердження результатів ураження Центру космічного зв’язку «Дубна» в Московській області РФ у ніч на 22 червня 2026 року.

За даними Генштабу, додатковий аналіз підтвердив влучання в апаратно-модульний комплекс 32-метрової антени MARK-IV, яка використовується для супутникового зв’язку.

Також підтверджено влучання у технічну будівлю, розташовану поруч із цією антеною.

Крім того, за даними українського командування, було уражено Головний виробничо-адміністративний, або апаратно-програмний, корпус об’єкта. Унаслідок удару там частково зруйнована одна зі стін.

У Генштабі зазначили, що цей корпус містить центральну апаратну ліній зв’язку, обладнання Наземного комплексу управління та Центральний пульт управління супутникової мережі.

Центр космічного зв’язку в місті Дубна є найбільшим наземним комплексом супутникового зв’язку в Росії.

За даними Генштабу, об’єкт використовується для військового зв’язку, керування супутниковими ретрансляторами, а також для потреб Міноборони РФ у сфері зв’язку, розвідки та координації військ.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
24 червня 2026

Новини на тему

Більше новин