Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

На Буковині викрили розкрадання газу на 87,5 млн гривень

bagnet.org

На Буковині викрили розкрадання газу на 87,5 млн гривень

У Чернівцях через самовільне підключення до газорозподільної системи багатоповерхівки завдано збитків щонайменше на 87,5 млн грн. Про це повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький у Фейсбуці.

"Зловмисники незаконно проклали газопровід до багатоквартирного будинку, самовільно підключилися до газорозподільної системи та фактично крали газ для роботи місцевої котельні. Збитки становлять, як мінімум, 87,5 млн грн", - написав Корецький.

Він зазначив, що цю схему викрили фахівці з безпеки «Газмереж» та «Нафтогазу». Усі матеріали передані до правоохоронних органів для притягнення до відповідальності, «Нафтогаз» також вимагатиме компенсації завданої шкоди.

Корецький додав, що кожного року збитки від крадіжок газу побутовими споживачами сягають мільярдів гривень. В умовах російських атак по газовидобутку, через що Україна змушена імпортувати газ для забезпечення потреби у теплі, зловмисники привласнюють ресурс, необхідний країні для проходження зими.

"Незабаром повідомимо імена організаторів такої схеми", - пообіцяв Корецький.

Він додав, що такі схеми вдається викривати, в тому числі завдяки повідомленням на гарячу лінію компанії (+380 77 752 0000).

Підготував: Сергій Дага

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
24 червня 2026

Новини на тему

Більше новин