Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Студенти вінницького педуніверситету стали срібними призерами Всеукраїнської студентської ліги з футзалу

ilikenews.com

Студенти вінницького педуніверситету стали срібними призерами Всеукраїнської студентської ліги з футзалу

Команда Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського виборола срібні нагороди дебютного сезону Всеукраїнських студентських ліг «Пліч-о-пліч» з футзалу.

Про успіх вінницьких спортсменів повідомила начальниця Вінницької обласної військової адміністрації Наталя Заболотна.

Фінальні матчі турніру відбулися у Києві, де представники Вінниччини продемонстрували високий рівень підготовки та справжній командний характер. У півфінальному поєдинку студенти педуніверситету здолали суперників із Дніпропетровської області з мінімальним рахунком 1:0 та вийшли до фіналу.

У вирішальному матчі за чемпіонство вінничани зустрілися з командою Львівщини. Основний час завершився бойовою нічиєю — 1:1. Долю золотих медалей вирішувала серія післяматчевих пенальті, в якій більш влучними виявилися львівські футзалісти.

Попри поразку у фіналі, команда ВДПУ здобула почесне друге місце та стала срібним призером престижного всеукраїнського турніру.

«Срібні медалі Всеукраїнських студентських ліг — це вагоме досягнення. Наша молодь продемонструвала згуртованість, наполегливість і справжній спортивний дух», — зазначила Наталя Заболотна.

Успішний виступ студентів став черговим підтвердженням високого рівня розвитку студентського спорту на Вінниччині та гарним прикладом для молодого покоління спортсменів.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
24 червня 2026

Новини на тему

Більше новин